REGULAMIN SERWISU Fonik.eu

1. Serwis Fonik.eu nie ponosi odpowiedzialności za dane i oprogramowanie zainstalowane w serwisowanym urządzeniu. Informujemy, że niektóre z procedur naprawy wymagają przywrócenia ustawień fabrycznych urządzenia.

2. Naprawy sprzętu zawilgoconego, po upadkach i innych uszkodzeniach mechanicznych traktowane są jako naprawy podwyższonego ryzyka. Serwis nie udziela gwarancji na naprawę urządzeń tego typu. W trakcie ich naprawy mogą również ujawnić się uszkodzenia, niezdiagnozowane podczas przyjęcia do serwisu. W takich przypadkach Serwis Fonik.eu zastrzega sobie prawo do zwrotu urządzenia nie naprawionego lub z objawami uszkodzeń innymi niż występujące podczas przyjęcia do serwisu.

3. W przypadku, gdy w trakcie naprawy urządzenia serwisant zdiagnozuje uszkodzenie powstałe na skutek ingerencji osób do tego nieuprawnionych, zastrzegamy sobie prawo do zwiększenia ceny naprawy o 10% bez konieczności konsultacji ze zleceniodawcą. W skrajnych przypadkach zastrzegamy sobie prawo do odmowy naprawy.

4. Sprzęt nie odebrany w terminie 30 dni od wyznaczonej daty naprawy, uznaje się za porzucony
( w rozumieniu art. 180 i 180 K.C.) i zostaje on zutylizowany.

5. W wyjątkowych sytuacjach serwis Fonik.eu zastrzega sobie prawo do wydłużenia naprawy o czas niezbędny do sprowadzenia potrzebnych części.

6. Zleceniodawca nie może domagać się zwrotu utraconych zysków w przypadku wydłużenia czasu naprawy.

7. Wszystkie naprawy oraz sprzedawane części objęte są 3 miesięcznym okresem gwarancyjnym chyba, że na dowodzie sprzedaży zaznaczone jest inaczej. Warunkiem uznania gwarancji jest nienaruszona plomba gwarancyjna serwisu Fonik.eu, a w przypadku zakupu części bez usługi montażu również dokument potwierdzający jej montaż przez licencjonowany serwis. Gwarancja nie dotyczy uszkodzeń powstałych na skutek uszkodzeń mechanicznych oraz na skutek nieprofesjonalnego montażu.

8. Podczas odebrania sprzętu w punkcie obsługi klienta prosimy o dokładne jego sprawdzenie i zgłoszenie ewentualnych uwag dotyczących wykonanej naprawy jak i stanu fizycznego urządzenia.

9. Nie ponosimy odpowiedzialności za pozostawione w serwisie akcesoria, pudełka, karty pamięci oraz karty SIM z wyłączeniem przypadków, gdy pozostawiane są one na prośbę serwisu, celem diagnozy usterki.

10. Firma Fonik.eu nie posiada autoryzacji żadnego z producentów sprzętu oraz nie dokonuje napraw gwarancyjnych.

11. Zleceniodawca oświadcza, że wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez firmę Fonik.eu celem realizacji zlecenia, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r o ochronie danych osobowych
( Dz. U z 2002r. Nr. 101, poz.926).

12. Firma Fonik.eu zastrzega, że przysługuje mu prawo do odstąpienia od umowy zgodnie z obowiązującym prawem w Polsce.

 

ZLECENIE NAPRAWY OZNACZA AKCEPTACJĘ NINIEJSZEGO REGULAMINU.

Twój e-mail:
Treść zgłoszenia/zapytania:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Od lat tworzymy swoją jakość w dziedzinie serwisu sprzętu mobilnego.
Z ogromną starannością dokonujemy wszelkich napraw pogwarancyjnych sprzętów takich marek jak: Xiaomi, Meizu, Samsung, iPhone, Vivo, LG, SONY, Nokia i wiele innych.
Używamy jedynie oryginalnych lub wysokiej jakości markowych części zamiennych co skutkuje zadowoleniem rzeszy klientów od lat.

Jeśli chcesz oddać telefon do naprawy wysyłkowo - nie ma żadnego problemu. Wtedy wystarczy jedynie wysłać zgłoszenie z opisem problemu w okienku obok, a my w wiadomości zwrotnej przekażemy dalsze instrukcje.

Jeśli chcesz zapytać się o status naprawy oddanego urządzenia, również napisz w formularzu widocznym obok.

Jeśli chcesz otrzymać informację na temat wyceny naprawy lub czasie realizacji również prosimy o przesłanie wiadomości poprzez formularz.

ADRES SKLEPU:

Fonik.eu
ul. Rakowicka 12
31-510 Kraków
tel. 577 110 335

UWAGA! - do paczki należy dołączyć również adres zwrotny oraz krótki opis usterki!

Śledź nas na Instagramie!

Polub nas!

fonik.eu logo

Facebook

Instagram

+48 577 110 335

sklepfonik@gmail.com

Godziny otwarcia:
Pn - pt:  10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 13:00

Polub nas!

(c) Fonik.eu 2018. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Media Społecznościowe