Media Społecznościowe

(c) Fonik.eu 2018. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Polub nas!

+48 577 110 335

sklepfonik@gmail.com

Godziny otwarcia:
Pn - pt:  10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 13:00

Facebook

Instagram

fonik.eu logo

Polub nas!

Śledź nas na Instagramie!

Mi8 PRO w plenerze

Korzystając z pięknej pogody w weekend wybraliśmy się do Krakowskiego Lasku Wolskiego, aby potestować i porozmyślać trochę na temat specyficznego telefonu naszej ulubionej marki - Xiaomi.
Mi8 w wersji PRO - niesamowite jest to, gdy padające promienie słoneczne na tylna klapkę docierają do wnętrza telefonu. Tak, "wnętrzności" są tylko atrapą, ale sam fakt robi piorunujące wrażenie. 
Zrobiliśmy kilka zdjęc z trybem AI oraz bez niego - wnioski są takie, że tryb ten nie zmienia już tak bardzo kolorystyki zdjęć jak było to w poprzednich modelach, a robi to bardzo subtelnie. Całokształt jest godny pochwały. Taka mocna 8-mka na 10 w skali. Zaskoczyła nas bardzo stabilizacja obrazu podczas nagrywania filmów. Nagraliśmy materiał zbiegając ze zbocza z kamerą skierowaną w bok. Stabilizacja poradziła sobie w 100% i film wyszedł bardzo stabilny.
Niestety musimy zganić baterię, ta nieco o zmniejszonej pojemności w stosunku do zwykłej Mi8 niestety nie wytrzymała pełnego dnia użytkowania. Jak dla nas jest to wynik słaby. Według naszego skromnego zdania - piekne plecki nie rekompensują braku enegrii pod koniec intensywnego dnia.
Podsumowując, Mi8 PRO uzyskało u nas ocenę - mocne 7 na 10 w skali.

Jak się jednak okazuje - wygląd to nie wszystko ;)
 

 

11 lutego 2019